Genel Müdürümüz Sivas ve Yozgat’ta İncelemelerde Bulundu

Genel Müdürümüz Dr. Selahattin Güven temaslarda bulunmak ve kuruluşlarda incelemelerde bulunmak için Sivas ve Yozgat’a çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Çocuk hizmetlerinin izlenmesi ve geliştirilmesi için temaslarda bulunmak üzere Sivas ve Yozgat’a giden Güven, her iki ilde bulunan çocuk kuruluşlarında incelemelerde bulundu.

Hafta sonu gerçekleşen çalışma ziyareti kapsamında ilk durak Sivas oldu.  Genel Müdürümüz,  Sivas Valisi Davut Gül ‘ü makamında ziyaret ederek yürütülen hizmetler hakkında görüştü.  Daha sonra Odak Grup Toplantısına katılan Genel Müdürümüz,  çocuk evleri ve çocuk evleri sitesini ziyaret etti.   Burada çocuklarla sohbet eden Genel Müdürümüz çocukların günlük yaşamı hakkında bilgi aldı.

Sivas’ta bulunan Kadın Konukevini de ziyaret eden Genel Müdürümüz idareci ve çalışanlardan hizmetler hakkında bilgi aldı.

İkinci Durak Yozgat

Çalışma ziyaretinin ikinci gününde Yozgat’ta incelemelerde bulunan Genel Müdürümüz Güven,  Kuruluş Müdürleri ile  bir araya gelerek  hizmetlerin değerlendirildiği bir toplantı yaptı. Çocuk Evi ve Çocuk Destek Merkezini de ziyaret eden Genel Müdürümüze her iki ilde de Bakım Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Bilir eşlik etti.  

İl Müdürlükleri ve bağlı kuruluşlarda yaşanan sorunların tespit edilerek yerinde izlemesi ve rehberlik yapılması amacıyla gerçekleştirilen saha izleme çalışmalarında şu ana kadar  31 ilde incelemelerde bulunuldu.   


Sonraki Sayfa: "Türkiye 13. Halk Oyunları Şenliği" Tekirdağ’da Yapıldı

Önceki Sayfa : ANKA Temel Personel Eğitimi Başladı