Genel Müdürümüz Şırnak’ta Koruyucu Ailelerle İftar Programında Bir Araya Geldi

Şırnak Valiliği desteği ile Şırnak ASP İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Genel Müdürümüzün de katıldığı iftar programında şehit aileleri, gaziler, koruyucu aileler ve Bakanlığımız hizmet modellerinden faydalanan çocuklarımız ile bir araya geldi.

İftar programına Şırnak Valisi Mehmet Aktaş, Genel Müdürümüz Dr. Selahattin Güven, protokol üyeleri, şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz ve koruyucu aileler katıldı.

İftar programı sonrasında konuşma yapan Genel Müdürümüz Dr. Selahattin Güven çocukların ailede gördükleri sağlıklı ilişkilerin topluma katkı sağlamada ve başarılı sonuçlara ulaşmamızda önemli yere sahip olduğunu belirtti. Bakanlık olarak, çocuklarımızın aile yanında yetiştirilmesi için var gücü ile çalıştığımızı belirterek koruyucu aile sayısının artarak devam edeceğine inandığını ifade etti.

Dr. Selahattin Güven’in konuşmasının ardından Vali Mehmet Aktaş’ın konuşmaları ile sonlanan programda misafirlerle sohbet edildi.
Sonraki Sayfa: "İhmal ve istismara uğramış çocukların en az kayıpla yeniden hayata kazandırılması, önemli dediğimiz diğer tüm işlerin başında gelir"