Genel Müdürümüz Güven Sinop ve Kastamonu’da İncelemelerde Bulundu

9 Ekim 2018Paylaş
a-A+

Genel Müdürümüz Dr. Selahattin Güven kuruluşları yerinde incelemek ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Sinop ve Kastamonu illerine çalışma ziyareti gerçekleştirdi.
İl Müdürlükleri ve bağlı kuruluşlarda yaşanan sorunların tespit edilerek yerinde incelenmesi ve rehberlik yapılması amacıyla gerçekleştirilen çalışma ziyareti Sinop ve Kastamonu ile devam etti.
Bakım ve koruma hizmetlerinin kalitesini, çocukların ihtiyaçları doğrultusunda yükseltmek için hazırlanan plan ve programların sahada nasıl uygulandığını görmek için yerinde incelemelere devam eden Genel Müdürümüz, Sinop ve Kastamonu’da görev yapan yönetici ve çalışanlarla bir araya gelerek çocuk alanında yürütülen hizmetlere ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Ayrıca her iki ilde bakım sonrası rehberlik gurubundaki gençlerle görüşerek gençlerin taleplerini dinledi, rehberlik çalışmalarıyla ilgili yetkililerden bilgi aldı.
Genel Müdürümüz Sinop ve Kastamonu’da uygulanan hizmetlere ilişkin kısa bir değerlendirme toplantısının ardından Çocuk Evleri Sitesi ve Çocuk Evleri kuruluşlarını ziyaret ederek çocuklarla vakit geçirdi.
Meslek elemanları ve idarecilerin katılımıyla gerçekleşen değerlendirme toplantılarında Koruyucu Aile,  Evlat Edindirme, Sosyal Ekonomik Destek, Korumaya Muhtaç Çocuklar ve Koruma Altında bulunan çocuklarla ilgili değerlendirme çalışmaları yapıldı.

Haberin Fotoğrafları