Genel Müdürümüz Gençlerimizi Atandıkları İş Yerinde Ziyaret Etti

11 Mayıs 2018Paylaş
a-A+

Çocuk bakım kuruluşlarından Çocuk Evleri Sitesi ve Çocuk Koruma İlk Müdahale Biriminde Görev Yapan Personele Yönelik Hizmet İçi Eğitim Programı için Antalya’da bulunan Genel Müdürümüz Dr. Selahattin Güven kuruluşlarımızdan yetişen dört gencimizi iş yerinde ziyaret etti.

Kuruluşlarımızda korunma ve bakım altında iken  2828 Sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında istihdamı gerçekleştirilen gençlerimiz Manavgat Devlet Hastanesinde görev yapıyor.

Genel Müdürümüz Güven ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek korumamız altında yetilen çocuklarımızın büyüyüp hayatlarını kurup, iş güç sahibi olmalarından Bakanlık olarak büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Gençlerimizin her zaman yayında olduklarını belirten Genel müdürümüz  gençlerimizle  sohbet ederek, yaşam koşulları hakkında bilgi aldı.

Genel Müdürümüz Güven son yapılan iyileştirmelerle gençlerimizin hem işe yerleştirilmede avantaj sahibi olduklarını hem de görevde yükselmede önlerinin açıldığına değinerek, bu durumun onların hayata sıkı tutunması için çok önemli olduğunu ifade etti. Genel Müdürümüz Güven fırsat buldukça işe yerleştirilen gençlerimizi iş yerlerinde ziyaret etmeye devam edeceğini belirterek,  onlarla sohbet edip dertleşerek,  her zaman iletişimde olacağını söyledi.

Haberin Fotoğrafları